Gelegen op de 1e etage in het appartementencomplex “De Maatpoort” vind je dit fijne appartement met balkon op het westen en een inpandige berging. Het appartementencomplex heeft een actieve VvE en dat is ook te zien bij binnenkomst. Een nette centrale hal met lift naar de 1e etage. Het complex ligt mooi centraal ten opzichte van het Eibergse centrum, maar ook wandelpark “De Maat” en het gebied rondom de Berkel ligt op loopafstand.
Met een woonoppervlakte van circa 88 m² en een inhoud van circa 275 m3, exclusief de inpandige berging, is het ruim appartement. De berging, gelegen op de begane grond, heeft een afmeting van 3m bij 2m. Een mooie ruimte voor extra opslag en/of fietsen.
Indeling: De ruime entree biedt toegang tot meerdere vertrekken en is voorzien van een vaste kast. De woonkamer is ruim en heeft een fijne lichtinval. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon, een fijn plekje om te genieten van de avondzon. Het zicht vanuit hier over de Maat is heerlijk vrij. Een mooie plek om te wonen! De dichte keuken biedt voldoende ruimte voor een eettafel en heeft een antracietkleurig keukenblok met veel opbergruimte. De keuken is uitgerust met een kookplaat, afzuigkap, oven en koelkast. De hoofdslaapkamer is te bereiken via de badkamer en heeft een afmeting van circa 13 m². De tweede slaapkamer is circa 6 m² groot. Beide kamers zijn keurig afgewerkt. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een wastafel, toilet, inloopdouche, ligbad en heeft een wasmachineaansluiting. De berging in de hal geeft voldoende ruimte voor extra opslag, ook is de cv-ketel hier gesitueerd.
Bijzonderheden: • Het bouwjaar van het complex is 1996. • Lage energielasten door uitstekende isolatie. Energielabel A • Verwarming en warm water middels een Kombi Kompact HR ketel uit 2010 • Balkon op het westen • Extra inpandige berging op de begane grond • Er is een actieve Vereniging van Eigenaren.