































































































Omschrijving
Aansprekende vooroorlogse woning aan een van de mooiste straten van Eibergen. Gelegen op een prachtig ruime kavel van maar liefst 517m². De achtertuin ligt op het westen en heeft daardoor een mooie bezonning. Het huis is gebouwd in 1929 en verkeert in een nette staat van onderhoud. De woning is door de jaren op onderdelen gemoderniseerd, maar een deel van de authentieke en karakteristieke elementen zijn nog aanwezig. Denk daarbij aan de erkeruitbouw, detailleringen in het kozijnwerk, paneeldeuren en glas in lood. Ook is het huis prettig royaal met circa 119m² woonoppervlak en een inhoud van circa 542m³.
Een mooie woning die u naar eigen behoefte kunt moderniseren of aanpassen, al dan niet met behoud van de oude elementen.
INDELING
Begane grond:
Aansprekende en mooi gedetailleerde inpandige entree. Ruime hal met trappartij naar de verdieping. Onder de trap is de toegangsdeur naar de kelder. Een echte diepe en droge kelder. Volledig betegeld toilet en voorzien van toilet en fonteintje. Vanuit de hal is tevens de bijkeuken bereikbaar. De voormalige voor- en achterkamer zijn in het verleden samengevoegd tot één mooie grote woonkamer. Door de erkeruitbouw aan de voorzijde is er sprake van veel lichttoetreding in de woonkamer. De achterkamer was vroeger voorzien van tuindeuren. Deze zijn nu niet meer aanwezig, maar zijn wel weer terug te plaatsen. De keuken bevindt zich in de achteraanbouw, evenals de achterentree en de doucheruimte.
Eerste verdieping:
Overloop met vaste kast. Vier slaapkamers, waarvan er twee bijzonder royaal zijn en voorzien zijn van vaste kasten. De kleinere slaapkamer aan de achterzijde biedt toegang tot het platte dak aan de achterzijde van de woning.
Zolder:
Royale bergzolder met een goede hoogte. Middels een vlizotrap bereikbaar. Met aanpassingen zijn er mogelijkheden voor extra (slaap)kamers.
Bijzonderheden:
• Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas.
• Voorzien van CV en een Nefit HR ketel.
• De voor- en achtertuin is in 2021 onder handen geweest door een erkende hovenier.
• Vrijstaande, in spouw gebouwde, garage (bouwjaar 1977) met elektrische deur, centrale verwarming en grote bergzolder.
• Mooi bijgebouw (bouwjaar 1989) te gebruiken voor diverse doeleinden.
• In een mooie rij met vergelijkbare vooroorlogse woningen en niet ver van het Eibergse centrum en de voorzieningen.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Referentienummer | EN100508 |
Vraagprijs | € 375.000,- k.k. |
Status | Verkocht onder voorbehoud |
Aangeboden sinds | 18-07-2022 |
Bouw | |
---|---|
Type object | Woonhuis |
Woonhuissoort | Eengezinswoning |
Woonhuistype | Vrijstaande woning |
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Type object | Woonhuis |
Bouwjaar | 1929 |
Energielabel | G |
Oppervlaktes en inhoud | |
---|---|
Perceeloppervlakte | 517 m² |
Gebruiksoppervlakte wonen | 119 m² |
Inhoud | 542 m³ |
Tuinoppervlakte | 340 m² |
Indeling | |
---|---|
Aantal kamers | 6 |
Locatie | |
---|---|
Ligging |
Aan rustige weg |
Uitrusting | |
---|---|
TV kabel | Ja |
Buitenzonwering | Ja |
Rookkanaal | Ja |
Glasvezel kabel | Ja |
Natuurlijke ventilatie | Ja |